KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

HOTEL ARLBERG W AUSTRII

austriaCzterogwiazdkowy hotel w kurorcie narciarskim Lech zyskał na prestiżu po kuracji odświeżającej zaproponowanej przez studio Peter Staic. Od niedawna obiekt oferuje szereg udogodnień, w tym łaźnie parowe i kompleksowe zabiegi odnowy biologicznej.

Remont trwał rok, a projekt renowacji o wartości 5 mln euro alpejskiego hotelu zrealizowano z udziałem naturalnych materiałów. Nowo rozbudowane hotelowe spa posiada obecnie szklane dziedzińce, bibliotekę i pokoje relaksacyjne, podgrzewaną nieckę basenu zewnętrznego i nowoczesne obiekty zabiegowe z hydromasażem oraz strefą sauny. Modernizacja była kompleksowa, poczynając od ekologicznych farb użytych do remontu pokoi hotelowych, po zastosowanie kamieni, którymi wyłożono wnętrza obiektu spa i wellness.

Rodzinny hotel Arlberg w Lechu działa od 1956 roku. Właściciel studia projektowego Staic, który notabene jest potomkiem budowniczego hotelu, współpracował nad projektem z firmą Pointner Design, która dostarczyła ekspertyzy z zakresu projektowania wnętrz i oświetlenia. Przykładowo: wspomniane farby do prac renowacyjnych zostały wykonane z całkowicie naturalnych składników, m.in. z glin i popiołów wulkanicznych, kamieni półszlachetnych, a także z marmuru Carrara. Zastosowano również kamień kwarcytowy Vals, który przyczynił się do naturalności projektu, a także dodał ekskluzywności wnętrzom obiektu. Z kolei urządzenia natryskowe do hydroterapii, masaży wodnych, chromoterapii, aromaterapii i wielozmysłowych doświadczeń wodnych to ekskluzywna kolekcja marki Dornbracht.

Efekt zachwyca, a pośród cennych wyróżnień projekt architektoniczny uhonorowano teraz prestiżową nagrodą German Design Award 2020.

Fot.
www.arlberghotel.at

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet