KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

BASEN Z TRAWERTYNU

basenNowa kolekcja Sareen Stone NSW powstała z myślą o użytkownikach kąpielisk i odkrytych pływalni. Sliver Ash to płytki wykonane z kamienia naturalnego, przystosowane do wykorzystania przy budowie basenu.

Oferowany przez Sareen Stone NSW trawertyn wygląda idealnie w środku zbiornika wypełnionego wodą, jak i na zewnątrz, gdy stanowi oryginalne wykończenie przybasenia. Szary kamień znakomicie komponuje się z niebieskim odcieniem wody oraz zielenią otaczającego krajobrazu.

Trawertyn Silver Ash pochodzi z Turcji. Materiał jest specjalnie przeznaczony na obrzeża i plażę basenu, ponadto nadaję mu niepowtarzalny urok i elegancki wygląd. W słoneczne dni doskonale ukazuję swój wyjątkowy srebrno - szary kolor. Został zaprojektowany w taki sposób aby zapobiec wychlapywaniu się wody z basenu. Ponadto kamień jest odporny na chemię basenową, promienie UV oraz trudne warunki atmosferyczne.

Kolekcja Silver Ash może zostać połączona z mozaiką Aquatica. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania uzyskamy niezwykłe połączenie trawertynu i szkła. Obydwie kolekcje są wyposażone w nowoczesny system podkładów Trend Plus, który znacznie usprawnia czas instalacji oraz zapewnia doskonałe uszczelnienie.

Oprac. DŚ
Fot: www.sareenstone.com

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet