KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ODSZEDŁ MICHAEL REIS

michael-reisW piątek (7 lutego br.), długoletni redaktor Stone World, nasz kolega i przyjaciel wielu osób, zmarł nagle podczas wakacji na Jamajce. To niezwykle smutna wiadomość dla całej branży kamieniarskiej.

Do redakcji magazynu Stone World, Michael trafił dwanaście miesięcy po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Rutgers w 1992 roku. Przez kolejne dwie dekady doskonalił wiedzę i szlifował warsztat dziennikarski wypracowując swój unikalny styl pisania. Z czasem stał się ekspertem w branży kamieniarskiej.

Był pełen zapału i entuzjazmu, a podczas zbierania materiałów osobiście spotkał wielu wytwórców z całego świata. Odwiedzał ich przedsiębiorstwa i firmy, brał udział w warsztatach, seminariach oraz targach. Werona, Carrara, Norymberga, Orlando, Vegas, Atlanta, Włochy, Niemcy, Stany Zjednoczone czy Brazylia – był wszędzie. Starał się uczestniczyć w niemal każdym wydarzeniu branży kamieniarskiej na świecie.

To nie koniec! Na przestrzeni lat prowadził i moderował niezliczoną liczbę wykładów, debat i seminariów na różnych targach. Michael był bardzo dumny, gdy w 2005 roku otrzymał nagrodę Stone Master (Mastro della Pietra). Radość była tym większa, iż wręczono mu ją podczas ceremonii  zorganizowanej w Weronie - jednym z jego ulubionych miejsc na świecie. Równie ważna była dla niego nagroda Premios Comarca del Marmol, XVII Edición, którą otrzymał w 2001 roku w Hiszpanii.

Michael rozpoczął kilka ważnych projektów magazynu Stone World, w tym biuletyn elektroniczny, który jest teraz wysyłany dwa razy w tygodniu. Ponadto jego dziełem jest „Building Stone Magazine” wydawany wspólnie z Building Stone Institute.

Nasze najgłębsze kondolencje i wyrazy współczucia dla jego rodziny i wszystkich bliskich mu osób.
Redakcja Świata Kamienia

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet