UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

TARGI BUDMA W NOWEJ ODSŁONIE

budlutyImpreza, która odbędzie się w dniach 11-14 marca przyniesie wiele zmian. Tegoroczna edycja BUDMY ma podkreślić obecność architektury w naszym otoczeniu oraz zaznaczyć jej rolę w procesie budowlanym.

Poznańska wystawa, która zyskała rozszerzoną nazwę „BUDMA – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury” to wiele imprez towarzyszących. Mają one stworzyć najbardziej kompleksową przestrzeń wystawienniczą poświęconą tematyce budowlanej i architektonicznej.

W ramach Forum Architektury kontynuowany będzie projekt Strada di Architettura. Jest to specjalna ścieżka zwiedzania dla architektów i projektantów oraz liczne debaty, konferencje i spotkania z autorytetami architektury. Podczas targów BUDMA stworzona zostanie specjalna przestrzeń pt. „Uzdrawianie architektury” oraz towarzysząca jej debata, która ma na celu pobudzenie dyskusji na temat kondycji przestrzeni publicznej.
W trakcie targów można się również spotkać z Rainerem Mahlamäkim. Fin jest jednym z najwybitniejszych współczesnych architektów, który w swoich projektach często wykorzystuje kamień naturalny. Gościem BUDMY będzie także Jakub Szczęsny - projektant Domu Kereta, jednego z najwęższych domów na świecie.

Tegoroczna impreza to „Strefa testów”, gdzie każdy ze zwiedzających ma okazję własnoręcznie przetestować urządzenia i materiały budowlane oraz dowiedzieć się o najlepszym sposobie ich zastosowania. Istotnym elementem BUDMY jest również jedyna w Polsce ekspozycja produktów, a także oferty firm zajmujących się tematyką infrastruktury sportowej, czyli Targi CBS – Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne.

Ponadto powraca jeden z najciekawszych designersko i dający ogromne możliwości dekoracyjne, sektor łazienkowy. Gorąco zapowiada się także spotkanie z branżą kominkową podczas targów KOMINKI. Natomiast poza kamieniem naturalnym we wnętrzach zaprezentuje się także szkło - istotny element aranżacji i wyposażenia prezentowany będzie podczas Targów Branży Szklarskiej GLASS.

Oprac. DŚ
Fot: www.budma.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet