KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

TARGI BUDMA W NOWEJ ODSŁONIE

budlutyImpreza, która odbędzie się w dniach 11-14 marca przyniesie wiele zmian. Tegoroczna edycja BUDMY ma podkreślić obecność architektury w naszym otoczeniu oraz zaznaczyć jej rolę w procesie budowlanym.

Poznańska wystawa, która zyskała rozszerzoną nazwę „BUDMA – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury” to wiele imprez towarzyszących. Mają one stworzyć najbardziej kompleksową przestrzeń wystawienniczą poświęconą tematyce budowlanej i architektonicznej.

W ramach Forum Architektury kontynuowany będzie projekt Strada di Architettura. Jest to specjalna ścieżka zwiedzania dla architektów i projektantów oraz liczne debaty, konferencje i spotkania z autorytetami architektury. Podczas targów BUDMA stworzona zostanie specjalna przestrzeń pt. „Uzdrawianie architektury” oraz towarzysząca jej debata, która ma na celu pobudzenie dyskusji na temat kondycji przestrzeni publicznej.
W trakcie targów można się również spotkać z Rainerem Mahlamäkim. Fin jest jednym z najwybitniejszych współczesnych architektów, który w swoich projektach często wykorzystuje kamień naturalny. Gościem BUDMY będzie także Jakub Szczęsny - projektant Domu Kereta, jednego z najwęższych domów na świecie.

Tegoroczna impreza to „Strefa testów”, gdzie każdy ze zwiedzających ma okazję własnoręcznie przetestować urządzenia i materiały budowlane oraz dowiedzieć się o najlepszym sposobie ich zastosowania. Istotnym elementem BUDMY jest również jedyna w Polsce ekspozycja produktów, a także oferty firm zajmujących się tematyką infrastruktury sportowej, czyli Targi CBS – Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne.

Ponadto powraca jeden z najciekawszych designersko i dający ogromne możliwości dekoracyjne, sektor łazienkowy. Gorąco zapowiada się także spotkanie z branżą kominkową podczas targów KOMINKI. Natomiast poza kamieniem naturalnym we wnętrzach zaprezentuje się także szkło - istotny element aranżacji i wyposażenia prezentowany będzie podczas Targów Branży Szklarskiej GLASS.

Oprac. DŚ
Fot: www.budma.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet