KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

URAL EXPO STONE 2014

uralOd 18 do 21 marca zostaną zorganizowane Międzynarodowe Specjalistyczne Targi - Kamień, Projektowanie i Technologia. Przedstawiciele branży do Jekaterynburga przyjadą już po raz piąty, bowiem jest to już piąta edycja tej imprezy.

Miasto położone jest w azjatyckiej części Rosji pod stokami Uralu, w obwodzie swierdłowskim. To jeden z najbardziej dynamicznych i obiecujących regionów w kraju -  gospodarza tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2018 roku. Organizacja obu imprez, wiąże się z wieloma inwestycjami budowlanymi, a zapewne spora część z nich będzie realizowana z użyciem kamienia naturalnego.

Taka perspektywa to niewątpliwie spory atut dla odwiedzających targi. Ural Expo Stone 2014 łączą siłę tradycji z poszukiwaniem innowacji, która jest istotnym elementem w procesie wzrostu. Celem wystawy jest rozwój technik oraz technologii produkcji i obróbki kamienia, a także promocja tego materiału w budownictwie i architekturze.

Wystawa od lat przyciąga wielu wystawców i zwiedzających.  Są pośród nich kamieniarze, właściciele zakładów wydobywczych, dystrybutorów, sprzedawcy detaliczni, producenci, wykonawcy, architekci, konstruktorzy, deweloperzy jak również prywatni inwestorzy. Ponadto podczas Ural Expo Stone 2014 zostaną zorganizowane liczne konferencje, seminaria, okrągłe stoły oraz konkurs „Kamień w Architekturze”.

Oprac. DŚ
Fot: wikipedia.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet