KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

WYDRUKUJ SOBIE PRZEPUSTKĘ NA TARGI CARRARA MARMOTEC

carraraOrganizatorzy włoskiej imprezy zapraszają wszystkich chętnych do elektronicznej rejestracji.  Aby otrzymać darmową wejściówkę na cztery dni, trzeba wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej Marmotec 2014.

Tegoroczna edycja wystawy zostanie zorganizowana w dniach od 21 do 24 maja. Targi w Weronie z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem pośród wystawców i zwiedzających. Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn w Carrarze – Marmotec są obok targów w Norymberdze i Weronie trzecią co do wielkości europejską imprezą branżową. Odwiedzający włoską imprezę będą mogli zobaczyć marmury wydobywane w miejscowych kamieniołomach, trawertyny, piaskowce, czy też afrykańskie lub brazylijskie granity. Obecni są tutaj wystawcy z Francji, Egiptu, Stanów Zjednoczonych, Polski, Turcji, Niemiec, Brazylii, Maroka, Hiszpanii, Belgii, Algierii, Iranu, Czech, Nigerii, Wielkiej Brytanii.

Organizatorzy już teraz zapraszają do udziału w nadchodzącej 32 edycji targów Carrara Marmotec. W tym celu wszyscy chętni powinni dokonać elektronicznej rejestracji i pobrać stosowną przepustkę. Wypełniony dokument umożliwia wejście na teren CarraFiere.

Każdy kto dopełni procesu rejestracji online będzie mógł wydrukować swoją bezpłatną przepustkę. Żeby otrzymać wspomnianą darmową wejściówkę wystarczy jedynie odwiedzić oficjalną stronę internetową włoskiej imprezy, która znajduje się pod tym linkiem:

Oprac. DŚ
Fot. www.carraramarmotec.com

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet