KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

INTERSTONE OSWOI NAS ZE SPIEKAMI

spieki4 kwietnia br. firma Interstone zorganizuje szkolenie poświęcone spiekom kwarcowym Laminam. W programie przewidziane są pokazy cięcia i obróbki materiałów.

Szkolenie  rozpocznie się o godzinie 13.00 w magazynie Interstone w Poznaniu przy ul. św. Michała 58. Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie nie tylko kamieniarzy, ale także architektów i projektantów, bo też spieki Laminam to materiały idealnie nadające się na okładziny ścienne, podłogowe i elewacyjne a także na blaty kuchenne, łazienkowe i fronty mebli. W programie szkolenia będzie można zobaczyć m. in. prezentację multimedialną spieków oraz posłuchać wykładu dotyczącego właściwości tego materiału.

W programie imprezy zarezerwowano czas na dyskusję o zastosowaniu spieków kwarcowych Laminam w Polsce i na świecie. Ważnym punktem programu będzie też omówienie najczęściej wykorzystywanych systemów elewacyjnych z użyciem spieków. W programie przewidziane są pokazy cięcia i obróbki spieków kwarcowych.
Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu powinni potwierdzić przybycie drogą mailową lub telefoniczną. Magdalena Szafrańska 501 512 795, Agnieszka Koch 506 130 120, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ilość miejsc jest ograniczona. Podczas szkolenia dla uczestników spotkania przewidziany jest lunch.

Oprac. KC
Fot. wikipedia.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet