KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

W CZERWCU NA TARGI DO ROSJI

moskwaZnamy coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznej edycji największej wystawy kamieniarskiej na terenie Rosji. Nie zbraknie maszyn i ciężkiego sprzętu, uczestnictwo potwierdziła też spora część lokalnych firm oraz przedstawiciele kilku państw.

Targi organizowane są przy współpracy z Rosyjskim Stowarzyszeniem Budownictwa, Rosyjskim Stowarzyszeniem Architektów, Stone Centre (Rosja), Hummel GmbH (Niemcy) i Confindustria Marmomacchine-Assomarmomacchine (Włochy).

15 edycja imprezy obędzie się od 24 do 27 czerwca w Crocus Expo international Exhibition Centre, zlokalizowanym na terenie Moskwy. Do dyspozycji wystawców zostanie oddane ponad 11 tys. mkw. powierzchni. Ceny za metr wahają się od 190 do 290 euro.

Expostone 2014 są mocno promowane w mediach, ponadto aby zachęcić do uczestnictwa w targach, organizatorzy przygotowali specjalne rabaty. Magnesem ma być okazja do bezpośrednich kontaktów z producentami maszyn i narzędzi oraz przedstawicielami branży. Nie zabraknie również kamienia naturalnego wydobywanego na terenie Rosji.

Ubiegłoroczna edycja targów przyciągnęła 353 firmy z 19 krajów. Oprócz przedstawicieli krajowej branży kamieniarskiej do Moskwy przyjechali reprezentanci Armenii, Brazylii, Białorusi, Chin, Niemiec, Grecji, Egiptu, Indii, Włoch, Kazachstanu, Holandii, Portugalii, San - Marino, Hiszpanii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych. Ponadto Expostone 2013 odwiedziło 7000 specjalistów z Rosji i 40 państw.

Oprac. DŚ
Fot. wikimedia.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet