KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

MARMOMACC I ASSIMAGRA KONTYNUUJĄ PROGRAM EDUKACYJNY DLA ARCHITEKTÓW

eduKurs  został zaplanowany od 1 do 6 czerwca 2014. Program będzie okazją do zapoznania się z procesami wydobycia, technologią przetwarzania oraz wykorzystaniem kamienia naturalnego w Portugalii.

„Designing with Natural Stone Portugal 2014” to pierwszy tego typu kurs kształcenia ustawicznego. Program zostanie zorganizowany przez Akademię Kamieniarską Marmomacc oraz Assimagra.  Będzie on oferować więcej niż 18 punktów edukacyjnych, zatwierdzonych przez American Institute of Architects (AIA), Królewskiego Instytutu Architektury w Kanadzie (RAIC) oraz Royal Architectural Institute of  Canada.

Podczas warsztatów, wykładów oraz seminariów można uzyskać porady i informację na temat możliwości wykorzystania kamienia naturalnego w budownictwie. Program został stworzony, aby pomóc architektom uczyć się zaawansowanych technik w zakresie korzystania z marmuru, wapienia i innych materiałów. Jest to unikalne połączenie wykładów oraz możliwości odwiedzenia miejscowych kamieniołomów oraz zakładów obróbki kamienia naturalnego.

Uczestnicy „Projektowania z kamieniem naturalnym” odwiedzą dwie największe strefy wydobycia i przetwórstwa tego surowca w  Portugalii. Są to Alentejo (Vila Vicosa) – gdzie pozyskuje się marmur i region Serras de Aires i Candeeiros Natural Park – bogaty w zasoby wapienia. Ponadto zostanie zorganizowana również wycieczka do Lizbony.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w programie „Designing with Natural Stone Portugal 2014” mogą skontaktować się z Sebastiano Brancolim  (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.). Termin składania wniosków upływa 7 kwietnia br.

Oprac. DŚ
Fot. wikipedia.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet