UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

KAMIEŃ DOBRZE SIĘ CZUJE NA BUDMIE

budmaSSPośród tysiąca wystawców nie zabrakło oczywiście firm związanych z branżą kamieniarską. Przez cały czas trwania targów można też podziwiać realizacje nagrodzone i nominowane w konkursie Kamień 2007-2013.

Piętnaście pawilonów wystawienniczych, ponad tysiąc wystawców z Polski i zagranicy, setki nowości produktowych i innowacyjnych rozwiązań – tak prezentuje się tegoroczna edycja targów BUDMA. Pierwszy raz Targi Budownictwa odbywają się w nowym, marcowym terminie. Do tej pory przedstawiciele branży spotykali się w Poznaniu na przełomie stycznia i lutego.

Między 11 a 14 marca w Poznaniu poruszane będą tematy takie jak: wykorzystanie nowoczesnych technologii, energooszczędne budownictwo czy rentowność inwestycji. W owe trendy świetnie wpisuje się tradycyjny materiał budowlany i faktycznie na wielu stoiskach kamień naturalny stanowi najważniejszy magnes dla przybyłych gości. Uwagą zwracają nie tylko aranżacje stoisk strefy CBS - Sport, rekreacja, wellness & SPA, targów szklarskich GLASS oraz targów kominkowych KOMINKI. Sporo nowości znajdziemy u specjalistów od chemii budowlanej.
Na liście wystawców znajdziemy tak znane firmy branży kamieniarskiej jak np. Eurogranit Adamus, Globgranit, Inbra Polska, Interstone, Jabo Marmi/Kamień Komańcza, Klink International, Kopalnia Piaskowca Długopole Piasmar, Marmi Scala, Neolith, ZOKB Rogala, Stępkowscy Kamienie Mazurskie, Kopalnia Piaskowca Długopole, Zbylbruk. Kolejny raz bogatą ofertę kamienia prezentuje grecka firma Akrolithos, a pośród debiutujących trudno nie zauważyć belgijskiej firmy Bauma Stone, która w Poznaniu prezentuje aż dwie nowości: gabionowe konstrukcje i panele kamienne na izolowanych podkładzie.

My szczególnie zapraszamy na stoisko naszego magazynu (pawilon 3, nr 13), gdzie przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze najnowszego wydania „ŚK” i archiwalne numery. W sąsiedztwie prezentujemy wystawę fotograficzną realizacji nagrodzonych i nominowanych w konkursie Kamień (w latach 2007-2013).

Oprac. KC
Fot. redakcja ŚK

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet