KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

KAMIEŃ DOBRZE SIĘ CZUJE NA BUDMIE

budmaSSPośród tysiąca wystawców nie zabrakło oczywiście firm związanych z branżą kamieniarską. Przez cały czas trwania targów można też podziwiać realizacje nagrodzone i nominowane w konkursie Kamień 2007-2013.

Piętnaście pawilonów wystawienniczych, ponad tysiąc wystawców z Polski i zagranicy, setki nowości produktowych i innowacyjnych rozwiązań – tak prezentuje się tegoroczna edycja targów BUDMA. Pierwszy raz Targi Budownictwa odbywają się w nowym, marcowym terminie. Do tej pory przedstawiciele branży spotykali się w Poznaniu na przełomie stycznia i lutego.

Między 11 a 14 marca w Poznaniu poruszane będą tematy takie jak: wykorzystanie nowoczesnych technologii, energooszczędne budownictwo czy rentowność inwestycji. W owe trendy świetnie wpisuje się tradycyjny materiał budowlany i faktycznie na wielu stoiskach kamień naturalny stanowi najważniejszy magnes dla przybyłych gości. Uwagą zwracają nie tylko aranżacje stoisk strefy CBS - Sport, rekreacja, wellness & SPA, targów szklarskich GLASS oraz targów kominkowych KOMINKI. Sporo nowości znajdziemy u specjalistów od chemii budowlanej.
Na liście wystawców znajdziemy tak znane firmy branży kamieniarskiej jak np. Eurogranit Adamus, Globgranit, Inbra Polska, Interstone, Jabo Marmi/Kamień Komańcza, Klink International, Kopalnia Piaskowca Długopole Piasmar, Marmi Scala, Neolith, ZOKB Rogala, Stępkowscy Kamienie Mazurskie, Kopalnia Piaskowca Długopole, Zbylbruk. Kolejny raz bogatą ofertę kamienia prezentuje grecka firma Akrolithos, a pośród debiutujących trudno nie zauważyć belgijskiej firmy Bauma Stone, która w Poznaniu prezentuje aż dwie nowości: gabionowe konstrukcje i panele kamienne na izolowanych podkładzie.

My szczególnie zapraszamy na stoisko naszego magazynu (pawilon 3, nr 13), gdzie przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze najnowszego wydania „ŚK” i archiwalne numery. W sąsiedztwie prezentujemy wystawę fotograficzną realizacji nagrodzonych i nominowanych w konkursie Kamień (w latach 2007-2013).

Oprac. KC
Fot. redakcja ŚK

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet