KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

DZISIAJ PIERWSZY DZIEŃ BUDMY

budma 2014Wielkie otwarcie targów BUDMA już dzisiaj. Tegoroczna edycja ma podkreślić obecność architektury w naszym otoczeniu oraz zaznaczyć jej rolę w procesie budowlanym.

Poznańska wystawa, która potrwa do 14 marca, zyskała rozszerzoną nazwę „BUDMA – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury” to wiele imprez towarzyszących. Mają one stworzyć najbardziej kompleksową przestrzeń wystawienniczą poświęconą tematyce budowlanej i architektonicznej. W trakcie wystawy producenci zaprezentują setki nowości. Wśród nich będzie 22 produktów nagrodzonym Złotym Medalem MTP.

Organizatorzy przygotowali 120 000 egzemplarzy Budma News i Vademecum Zwiedzającego. Zaproszono 200 000 profesjonalistów oraz 500 przedstawicieli mediów, w tym redakcję magazynu „Świat Kamienia”.

Kilka dni temu ruszyła promocja w prasie i telewizji, w tym spot reklamowy, który obejrzy 2 100 000 widzów. Natomiast 300 000 czytelników zapozna się z informacją o targach poprzez media branżowe. Przypomnijmy, że wraz z BUDMĄ zostaną zorganizowane: CBS - Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne, Targi Branży Szklarskiej GLASS oraz Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI.

Oprac. DŚ

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet