KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ZŁOTY MEDAL MTP – TERAZ TWÓJ WYBÓR!

strefa mistrzowRozpoczął się plebiscyt, w którym najważniejszy głos mają konsumenci. Dzięki ich głosom, jeden z prezentowanych produktów może otrzymać dodatkową, niezwykle prestiżową nagrodę - Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wyróżnień na krajowym rynku. Mimo, iż kilkanaście dni temu ogłoszono już listę laureatów i nagrodzonych produktów, charakteryzujących się wysoką innowacyjnością i najwyższą jakością, walka trwa nadal! Tylko jeden z dwudziestu prezentowanych zwycięzców odbierze dodatkową nagrodę - Złoty Medal MTP - Wybór Konsumenta.

Po werdykcie Sądu Konkursowego, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów BUDMA 2014. Plebiscyt będzie trwał do miesiąca po zakończeniu wystawy. Laureaci zostaną wybrani w głosowaniach konsumenckich – dla Medalistów targów Glass, Kominki oraz wspólnie Budmy i CBS. Pełna lista nominowanych dostępna jest na dedykowanej stronie internetowej.

Głosować można w trakcie poznańskiej imprezy w specjalnie przygotowanych Strefach Mistrzów lub pod tym linkiem: www.zlotymedal.mtp.pl. Wspomniane przestrzenie są zlokalizowane w pawilonach 3, 5 i w pasażu przy pawilonie 7A.

Oprac. DŚ
Fot: www.budma.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet