KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

GLOBAL STONE CONGRES

antalyaSympozjum zostanie zorganizowane od 22 do 25 października na terenie tureckiego miasta Antalya. Global Stone Congress ma na celu ułatwić wymianę poglądów, doświadczeń oraz współpracę między reprezentantami branży, naukowcami, przedstawicielami władz.

Wybór takiego miasta nie jest przypadkowy,  położona w południowo-zachodniej części kraju – Antalya posiada wiele zabytków wzniesionych z wykorzystaniem kamienia naturalnego oraz starożytne wyrobisko marmuru.  Natomiast Turcja to swego rodzaju pomost łączący dwa kontynenty- Europę i Azję.

Global Stone Congres organizowany jest na terenie Kervansaray Lara Convention Center & SPA przez Towarzystwo górnictwa i inżynierii geologicznej oraz Stowarzyszenie producentów maszyn kamienia naturalnego i marmuru. Cel kongresu to wsparcie i ułatwienie wymiany poglądów, doświadczeń oraz współpracy między reprezentantami branży, naukowcami czy też przedstawicielami władz z całego świata.

Podczas Global Stone Congres zostaną zorganizowane liczne konferencje, seminaria i spotkania. Natomiast poruszana problematyka obejmie m.in: tematy geologiczne, eksplorację i eksploatację, mechanikę skał i zastosowań geotechnicznych, projektowanie i technologię produkcji kamieniołomów. Na konferencjach zostaną poruszone kwestie m.in.: świat a turecki sektor kamienia naturalnego, naturalny kamień w sektorze przemysłu i budownictwa, ochrona zabytków i dawnych kamieniołomów, działania w zakresie ochrony środowiska, ekonomia, marketing oraz bezpieczeństwo pracy.

Oprac. DŚ

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet