KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

LEVANTINA OTWIERA W HISZPANI NOWE CENTRUM GRANITU

levantina2Salon wraz z magazynem i pracownią projektową znajduje się w Porriño. W palecie oferowanych produktów jest duży wybór granitów mających wiele zastosowań, począwszy od blatów i pokrycia ścian czy też płyt chodnikowych.

We wnętrzach Granite Center dominuje prostota i elegancja oraz kamień naturalny. Ciemnoszary oraz czarny polerowany granit zdobi podłogę oraz ściany salonu firmowego. To właśnie ten materiał, Levantina eksportuje do ponad 110 krajów w Unii Europejskiej, Ameryki Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie i Azji.

Światowy lider w sektorze kamienia naturalnego zaprezentował tu swoją najnowszą kolekcję, która składa się z materiałów pochodzących z Brazylii, czy wydobywanych w Indiach, Angoli lub Portugalii oraz własnych hiszpańskich kamieniołomów. Kolekcja obejmuje granity poddane procesom antybakteryjnym, co zapobiega rozwojowi bakterii na jego powierzchni, a tym samym zapewnia całkowicie higieniczny obszar. Materiały mają certyfikat, który gwarantuje, że nadają się do kontaktu z żywnością.

W głównym przestronnym pomieszczaniu umieszczono próbki wszystkich dostępnych odmian kamienia naturalnego. Natomiast w znajdującym się obok magazynie zgromadzono granity dostępne od ręki. Ponadto aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, przygotowano specjalną pracownię projektową.

Oprac. DŚ
Fot: www.cocinaintegral.net

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet