UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

SAVINO DEL BENE S.P.A. PODCZAS XIAMEN STONE FAIR 2014

SAVINO DEL BENEDla globalnego operatora logistycznego najbliższa edycja targów kamieniarskich w Chinach będzie wyjątkowa. W ramach rozwoju transportów dalekomorskich premierę będzie tu miał nowy produkt - własna regularna linia drobnicowa (LCL).

Savino Del Bene S.p.A. jest globalnym operatorem logistycznym, a korzenie firmy sięgają roku 1906, kiedy to we Florencji powstała lokalna firma spedycyjna. Dziś globalny operator w branży spedycyjnej posiada 199 własnych biur, zatrudnia ponad 2850 pracowników i współpracuje z ponad setką wybranych agentów. Firma oferuje pełną obsługę "door to door" z organizacją transportu i wysyłki towarów na całym świecie, usług celnych, usługi magazynowania i wsparcia logistycznego.

- Od samego początku istnienia firmy Savino Del Bene szczególną uwagę poświęca branży produktów takich jak marmur i granit w postaci zarówno surowej jak i gotowych produktów – dowodzi Adrian Bellgrau, dyrektor Savino Del Bene Poland.

- W ramach rozwoju transportów dalekomorskich stworzyliśmy w 2013 roku nowy produkt - własną regularną linię drobnicową (LCL) łączącą porty dalekowschodnie z portami europejskimi. Nowe połączenie drobnicowe realizowane jest z dwóch głównych portów Chin: Szanghaju i Ningbo do Polski. W planach rozwojowych firmy jest stworzenie kolejnych połączeń z innych głównych portów chińskich, a także z innych państw dalekiego wschodu – w pierwszej kolejności z Indii.

Savino Del Bene Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem koncernu w Polsce z główną siedzibą w Gdyni. Spółka zatrudnia ponad 60 osób i posiada trzy oddziały - w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. O aktualnej ofercie, najnowszych produktach i planowanych inwestycjach będzie można porozmawiać na stoisku firmy SAVINO DEL BENE (SHANGHAI) CO., LTD. podczas najbliższej edycji Xiamen Stone Fair (6 – 9 marca 2014 roku, stoisko numer V155 ).

Oprac. KC
Fot. Savino Del Bene

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet