KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

WANNA I PRYSZNIC Z MONOLITU JURAJSKIEGO NAGRODZONE NA TARGACH W KOLONII

wannaWyróżniona realizacja jest dziełem projektantów z firmy JUMA Stein. Nowatorski projekt wykonany przy użyciu kamienia naturalnego otrzymał prestiżowy laur Grand PRIX stowarzyszenia architektów EAS.

Nagroda została przyznana podczas Międzynarodowych Targów Meblowych IMM 2014, które zakończyły się w ubiegły poniedziałek. Tegoroczna impreza została zorganizowana w Kolonii od 13 do 19 stycznia. Przypomnijmy, iż w tym roku podczas Imm Cologne. zaprezentowało się około 1200 firm z 50 krajów świata, w tym nie zabrakło również przedstawicieli branży kamieniarskiej.

Była pośród nich JUMA Natursteinwerke GmbH & Co. KG. Firma znana jest od kilkunastu już lat na polskim rynku. To właśnie zespół złożony z jej wykwalifikowanych projektantów i pracowników stworzył produkt, który zachwycił kapitułę konkursową nagrody Grand PRIX stowarzyszenia architektów EAS. Nowatorska koncepcja o nazwie „Schwanbad” to wysokiej jakości wanna i prysznic o niespotykanym kształcie przypominającym łabędzia.

Projekt wykonany z monolitu jurajskiego został doceniony przez jury, które przyznało mu prestiżowy laur Grand PRIX  stowarzyszenia architektów EAS. Nagroda została wręczony podczas  Międzynarodowych Targów Meblowych IMM 2014.

Oprac. DŚ
Fot: bilder.bild.de

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet