KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

WORLD STONE CONGRESS PODCZAS TARGÓW XIAMEN

xxiamenSympozjum zostanie zorganizowane w trakcie nadchodzącej edycji chińskiej imprezy, która odbędzie się w dniach 6-9 marca 2014.  World Stone Congress ma na celu promowanie globalnej komunikacji i współpracy między profesjonalistami z branży.

Kongres ma być jedną z wielu atrakcji, którymi organizatorzy naszpikowali program chińskiej imprezy. Z roku na rok targi  Xiamen Stone Fair coraz bardziej się rozwijają i nabierają coraz większego rozmachu. W ciągu trzech dni swoją ofertę zaprezentuje tutaj około 1500 wystawców z całego świata.

Sympozjum rozpocznie „Szczyt kamieniarski” zorganizowany pierwszego dnia targów Xiamen. Do uczestnictwa zostali zaproszeni prezesi stowarzyszeń i wiodących firm. Spotkanie to znakomita okazja do nawiązania licznych kontaktów międzynarodowych oraz pozyskania nowych partnerów handlowych.

Kolejnym punktem harmonogramu World Stone Congress, będzie „Stone design forum”. W dyskusji dotyczącej najnowszych trendów i sposobów wykorzystania kamienia zostali zaproszeni projektanci i architekci z całego świata. Następnego dnia rozpocznie się wykład  „Kamieniołomy i górnictwo”, którego tematyka obejmie inwestycje oraz innowacje technologiczne sektora wydobywczego. W prelekcji będą uczestniczyć przedstawiciele branży kamieniarskiej i górniczej.

Oprac. DŚ
Fot: wikipedia.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet