KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

MIĘDZYNARODOWE TARGI MEBLI I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ IMM COLOGNE 2014

DE CASTELLIOd 14 stycznia Kolonia będzie miejscem najważniejszego spotkania specjalistów od wystroju wnętrz. Organizatorzy imprezy donoszą, że nowością wielu stoisk będą prywatne oazy spa, łączące sypialnię z łazienką i wiele więcej akcentów z naturalnego kamienia.

Co roku Imm Cologne otwierają rok targowy w branży meblarskiej. Od kilkudziesięciu lat impreza stanowi okazję do nawiązania kontraktów biznesowych, ale też do poznania najnowszej oferty wiodących marek i trendów w wyposażeniu wnętrz na nadchodzący sezon. W zeszłym roku na targach było obecnych ponad 1 100 wystawców z całego świata. W tym roku zaprezentuje się około 1200 firm z 50 krajów świata.

Targi będą podzielone na strefy tematyczne – m.in. Global Lifestyles, Design Talent, Comfort, Smart, Prime, Pure, Pure Village, Sleep oraz Pure Editions. Przez cały tydzień (14-20 stycznia) na terenach wystawienniczych odbędą się Living Interiors - wystawa łazienek, podłóg, ścian i oświetlenia. Organizatorzy zaplanowali również miejsca do prezentacji innowacyjnych koncepcji i idei, młodych marek i projektantów. Pośród wystawców nie zabraknie znanych firm z branży kamieniarskiej. Swój udział zapowiedziała m.in. firma DE CASTELLI SRL.

Specjaliści donoszą, że ciekawym trendem tegorocznych propozycji będą meble inspirowane naturą, które doskonale dopasują się zarówno do ciepłych, klasycznych wnętrz, jak i bardziej nowoczesnych aranżacji, łagodząc ich surowy charakter. Producenci mebli próbując doścignąć przyrodę odwzorowują nie tylko kolory z otaczającego nas świata, lecz także ich strukturę. Sporo wystawców ma dowieść, że dzięki wykorzystaniu kamieni dekoracyjnych można stworzyć wiele ciekawych aranżacji.

Więcej na: www.imm-cologne.com

Oprac. KC
Fot. Federico Sgarbossa/DE CASTELLI SRL

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet