KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

LUNDHS ORAZ PALIN GRANIT ŁĄCZĄ SIŁY

LundhsPalinWiodący dostawcy kamienia naturalnego uzgodnili warunki długoterminowej współpracy. Od 1 stycznia, Lundhs jest odpowiedzialny za marketing i sprzedaż produktów oferowanych przez Palin Granit oraz nabędzie 40 procent udziałów firmy.

Tak szeroko zakrojona współpraca wzmocni pozycję obu przedsiębiorstw na światowym rynku kamienia naturalnego. Ponadto Lundhs oraz Palin Granit wspólnie staną się największym producentem i dystrybutorem granitu w Europie Północnej. Po połączeniu, Palin Granit będzie wciąż odpowiedzialny za produkcję i sprzedaż do klientów z Finlandii, Rosji, krajów bałtyckich, Polski i Niemiec. Natomiast Lundhs zadba o reklamę i dystrybucję kamienia do wszystkich innych krajów.

- Współpraca pozwoli rozwinąć jeszcze bardziej skuteczne metody wydobycia w kamieniołomach i wzmocnić sprzedaż, jak również rozwinie działania marketingowe. Ponadto pracując razem obie firmy są lepiej przygotowane do radzenia sobie z rosnącą konkurencją - twierdzi prezes firmy Lundhs.

W podobnym tonie wypowiada się Heikki Palin - prezes Palin Granit, który uważa, że jako przedsiębiorstwa rodzinne, firmy mają te same metody działania i długą tradycję wydobywania kamienia naturalnego. Ponadto oferowane przez nie produkty uzupełniają się znakomicie.

Oprac. DŚ
Fot: www.lundhs.no

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet