KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

25-LECIE TARGÓW COVERINGS

covergins 2Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach od 29 kwietnia do 2 maja. Jest wyjątkowa, ponieważ właśnie na 2014 przypada okrągły jubileusz 25-lecia organizacji największej na terenie Stanów Zjednoczonych imprezy branży kamieniarskiej.

W celu uczczenia tej ważnej rocznicy, zaplanowano liczne atrakcje, w tym specjalną imprezę zorganizowaną w jednym z nocnych klubów w Las Vegas. Pojawi się na niej wiele znakomitych osobistości oraz przedstawiciele branży kamieniarskiej. Organizatorzy „After hours party” przygotowali dla wystawców i dystrybutorów do 10 wejściówek. Po to aby każdy z nich mógł zabrać przyjaciół, znajomych lub klientów i bawić się do białego rana.

Targi Coverings od 25 lat przyciągają setki wystawców oraz tysiące odwiedzających. W tym kamieniarzy, właścicieli zakładów wydobywczych, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych, producentów, wykonawców, architektów, konstruktorów i deweloperów, a także dziennikarzy. Specjalnie dla nich przygotowane zostaną jubileuszowe wydawnictwa poświęcone historii targów oraz specjalne upominki i broszury informacyjne.

Oprócz wydarzeń związanych z okrągłą rocznicą, amerykańska impreza, to również liczne wykłady i konferencje, które są cennym źródłem informacji dla wszystkich segmentów branży. Jak donoszą organizatorzy podczas targów zostanie zorganizowanych wiele seminariów, wykładów czy też prezentacji. Planowane seminaria bądź wykłady będą poruszać tematykę dotyczącą najlepszych praktyk zrównoważonego rozwoju dla płytek i kamienia naturalnego oraz historii targów Coverings.

Oprac. DŚ

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet