KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

BYŁY ŻOŁNIERZ… KAMIENIARZEM

zolnierz kamieniarzMarco Paolini, który przez ostatnie cztery lata służył w brytyjskiej armii, od kilku miesięcy przygotowuje się do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Były żołnierz planuje otworzyć swój własny zakład kamieniarski.

Jak twierdzi Marco jest to pierwsza próba rozkręcenia swojego biznesu. Otwarcie własnego zakładu, jest powrotem do korzeni dla Paoliniego, który przed wstąpieniem do armii pracował w branży kamieniarskiej. Ponadto oprócz kilkuletniego doświadczenia w zawodzie, były żołnierz posiada wykształcenie kierunkowe, ponieważ skończył kamieniarstwo na Weymouth College.

Marco Paolini chciałby skupić się głównie na ekskluzywnym rękodziele oraz renowacjach. Jak sam twierdzi, przed wstąpieniem do wojska pracował w wielu miejscach, wykonując różne zlecenia, co daje mu duży wachlarz możliwości. Dlatego nie wyklucza realizacji także „standardowych” zamówień.

Paolini podkreśla, iż jest wstanie wyrzeźbić ręcznie oraz ma możliwość piaskowania wzorów w różnych rodzajach kamienia naturalnego, począwszy od granitu, marmuru czy też bazaltu. Były wojskowy nie wyklucza również pracy w drewnie lub szkle. Marco uważa, iż jego zakład mógłby wyspecjalizować się w tworzeniu spersonifikowanych prezentów wykonanych z kamienia.

Na razie wszystko jest na dobrej drodze, Marco Paolini stworzył dobry biznes plan. Następnie zainwestował  w odpowiednie narzędzia i sprzęt, po to aby jego firma mogła świadczyć kompleksowe usługi. Kolejnym krokiem jest przygotowanie wizytówki firmy w Internecie oraz popularyzacja w serwisach społecznościowych.

Oprac. DŚ
Fot: www.nottinghampost.com

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet