UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

TARGI BUDOWNICTWA DROGOWEGO AUTOSTRADA-POLSKA W KIELCACH

autostradaDebata przedstawicieli świata nauki i biznesu, konkurs i szkolenie dla operatorów koparek, Show After Fair – to tylko niektóre z mocnych punktów jubileuszowej XX - tej edycji targów AUTOSTRADA – POLSKA oraz XVI targów MASZBUD,  które od 14 do 16 maja 2014 roku odbędą się w Kielcach.

Podczas targów przedstawiciele świata nauki i przedsiębiorcy  wezmą udział w licznych debatach. Merytoryczna rozmowa będzie miała również miejsce pomiędzy firmami wykonawczymi a GDDKiA. Te wspólne spotkania  pozwolą na zbudowanie tez i wyciągnięcie wniosków, które być może pomogą ożywić te obszary. Problemem sygnalizowanym przez branżę jest też niska kultura techniczna operatorów urządzeń. W odpowiedzi na sygnały płynące ze strony wystawców, dotyczące niskiej kultury technicznej operatorów koparek, zorganizowane zostanie spotkanie przedstawicieli ośrodków szkoleniowych i przedstawicieli firm wykonawczych oraz szkolenie i konkurs dla operatorów koparek.

Organizatorzy mając na uwadze duże zainteresowanie pokazami dynamicznymi ciężkiego sprzętu w ubiegłych latach postanowili położyć szczególny nacisk na tzw. Show After Fair – ogromne pokazy dynamiczne utrzymane w charakterze rodzinnego festynu, które będą towarzyszyć wystawcom i zwiedzającym podczas wszystkich trzech targowych dni. Do dyspozycji wystawców oddany jest poligon, o powierzchni 1,6 ha.

Zakres branżowy targów MASZBUD obejmuje wszystko to, co potrzebne jest do budowy i utrzymania sieci drogowej – na wystawienniczych stoiskach pojawiają się maszyny i urządzenia do robót ziemnych oraz do produkcji i transportu betonu jak i do prac wykończeniowych.

Targom AUTOSTRADA-POLSKA towarzyszą Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA.

Oprac. KC

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet