UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ZBLIŻAJĄ SIĘ TARGI CONSTRUCT CANADA

torontoImpreza odbędzie się w dniach od 4 do 6 grudnia 2013 roku w Toronto. Construct Canada to największe targi o profilu budowlanym w Kanadzie, pośród wystawców nie zabraknie jednak firm reprezentujących branżę kamieniarską.

Organizatorzy spodziewają się około 1100 wystawców z całego świata. Podczas tegorocznej 25. jubileuszowej edycji targów, branżę kamieniarską reprezentować będą m.in. Global Arch Inc (Natural Stones - Wholesale), Cultured Stone (Canadian Stone Industries), Bradstone, StoneRox, Best Way Stone Limited, Old Word Stone, The Granite Outlet oraz Masonal Stone.

W ramach targów i imprez towarzyszących na hali ekspozycyjnej i w salach konferencyjnych centrum wystawowo-konferencyjnego Metro Toronto Convention Centre zorganizowanych zostanie wiele prezentacji, konferencji czy też paneli dyskusyjnych. Pośród gości odwiedzających targi nie zabraknie architektów i przedstawicieli biur architektonicznych, projektantów wnętrz, deweloperów i właścicieli nieruchomości, dystrybutorów przedstawicieli handlowych, przedstawicieli administracji rządowej, gmin i społeczności lokalnych oraz indywidualnych odbiorców.

Do udziału w Międzynarodowych Targach Branży Budowlanej Construct Canada, zapraszają Międzynarodowe Targi Poznańskie. W dniu 5 grudnia odbędzie się konferencja „Emerging Innovations and Business Opportunities with Poland” dotycząca promocji polskiego budownictwa. Do dnia 29 listopada, istnieje możliwość zgłoszenia swojego udziału w sympozjum. Wystarczy jedynie wysłać odpowiednie dokumenty na adres mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, nazwę firmy, stanowisko oraz dane kontaktowe – numer telefonu i adres e-mail.

Oprac. DŚ
Fot: www.budma.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet