KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WCIĄŻ DO KUPIENIA

volvoResort Skarbu zaprasza wszystkich chętnych do negocjacji w sprawie nabycia udziałów zakładu w Złotoryi. To kolejna próba prywatyzacji Kopalni Surowców Skalnych, przy poprzedniej zakończonej niepowodzeniem, nabywcą spółki miały zostać Dolnośląskie Surowce Skalne.

Zakład w Złotoryi przerabia bazalt eksploatowany z jednego z największych złóż w kraju. W ostatnich latach firma dokonała gruntownych modernizacji swoich zakładów, a w szczególności Kopalni Bazaltu Męcinka. KSS produkuje kruszywa wykorzystywane przez sektor drogowy i budowlany, w tym najwyższej jakości grysy oraz mieszanki.

Termin składania pisemnych odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji w sprawie nabycia akcji Kopalni Surowców Skalnych S.A. przez potencjalnych inwestorów upływa 21 listopada 2013 roku. Do zakupu przygotowano 85 procent akcji spółki, w której realizowany jest plan restrukturyzacji obejmujący restrukturyzację majątkową, finansową, kadrową oraz organizacyjną w sferze produkcji i sprzedaży wyrobów.

Jak wspomniano wcześniej, to kolejna próba prywatyzacji przedsiębiorstwa. Na początku marca 2013 roku resort skarbu odstąpił od sprzedaży pakietu większościowego Kopalni Surowców Skalnych. Zakład w Złotoryi miał  zostać przejęty przez Surowce Skalne Zachód, spółkę wchodzącą w skład DSS Surowce Skalne Zachód. Jednakże znajdujące się w upadłości układowej DSS nie sfinalizowały transakcji.

Oprac. DŚ
www. kss.com.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet