UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

WAŻNE WYDARZENIE W SPRAWIE TRANSPORTU

thumb transport2Trans Poland 2013 -  Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie to platforma biznesowa skierowana do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu.

W dniach 26 – 28 listopada wystawcy i goście będą mogli wziąć udział w szerokiej gamie konferencji i paneli dyskusyjnych w Warszawie w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W programie m. in dyskusja o "Zmianach w procedurach i przepisach celnych w obrocie towarowym" – Służba Celna w służbie Biznesu”. Ważnym elementem będzie panel dyskusyjny „INTERMODAL 2014 – Szanse i Bariery Rozwoju Transportu Intermodalnego w Polsce”, „Rola Klastra w rozwoju transportu”.

Interesującym wydarzeniem będą również Spotkania Transportowe: „ Jak radzić sobie ze zmianami w transporcie i logistyce, czyli co przyniesie rok 2014, „Transport to czyste ryzyko - jak właściwie ocenić ryzyko w transporcie, jak się ubezpieczyć, jak uniknąć niepotrzebnych szkód i roszczeń”, „Najnowsze zmiany i aktualne dylematy wynikające z prawa transportowego”.

Ważnym punktem programu będzie konferencja „Po co nam klastry w transporcie i logistyce”. Równie ważnym głosem będzie konferencja pt: „Perspektywy rozwoju Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk”.
W spotkaniu wezmą udział m. in. przedstawiciele firm:   Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach,  Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o., Gdański Terminal Kontenerowy S.A.,  Lotos Kolej Sp. z o.o.,  Przedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Sp. z o.o., Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem udziału w targach i konferencjach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Dodatkowe informacje: www.trans-poland.pl. Skontaktuj się z: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oprac. KC

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet