KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

WAŻNE WYDARZENIE W SPRAWIE TRANSPORTU

thumb transport2Trans Poland 2013 -  Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie to platforma biznesowa skierowana do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu.

W dniach 26 – 28 listopada wystawcy i goście będą mogli wziąć udział w szerokiej gamie konferencji i paneli dyskusyjnych w Warszawie w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W programie m. in dyskusja o "Zmianach w procedurach i przepisach celnych w obrocie towarowym" – Służba Celna w służbie Biznesu”. Ważnym elementem będzie panel dyskusyjny „INTERMODAL 2014 – Szanse i Bariery Rozwoju Transportu Intermodalnego w Polsce”, „Rola Klastra w rozwoju transportu”.

Interesującym wydarzeniem będą również Spotkania Transportowe: „ Jak radzić sobie ze zmianami w transporcie i logistyce, czyli co przyniesie rok 2014, „Transport to czyste ryzyko - jak właściwie ocenić ryzyko w transporcie, jak się ubezpieczyć, jak uniknąć niepotrzebnych szkód i roszczeń”, „Najnowsze zmiany i aktualne dylematy wynikające z prawa transportowego”.

Ważnym punktem programu będzie konferencja „Po co nam klastry w transporcie i logistyce”. Równie ważnym głosem będzie konferencja pt: „Perspektywy rozwoju Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk”.
W spotkaniu wezmą udział m. in. przedstawiciele firm:   Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach,  Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o., Gdański Terminal Kontenerowy S.A.,  Lotos Kolej Sp. z o.o.,  Przedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Sp. z o.o., Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem udziału w targach i konferencjach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Dodatkowe informacje: www.trans-poland.pl. Skontaktuj się z: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oprac. KC

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet