KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ZNAMY PROGRAM NAJBLIŻSZEJ EDYCJI TARGÓW KAMIEŃ – STONE

kamien stone 2Wśród zaplanowanych wydarzeń  znajdą się debaty, warsztaty oraz wykłady. Dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu aranżacji przestrzeni przy użyciu kamienia, zaplanowano liczne porady i konsultacje.

Pierwszego dnia, w środę 6 listopada o godzinie 13:00 zostanie zorganizowany wykład pt. „Kamień - jak go wypromować?”. Organizatorami prelekcji są Fundacja Bazalt oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie / Geoservice-Christi.

W czwartek odbędzie się debata: „Dlaczego architekci boją się kamienia?”. Panel dyskusyjny potrwa od 13:00 do 14:30. Pół godziny później, rozpocznie się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Klaudiusze 2013. Następnie o godzinie 16:00, zostaną rozdane nagrody w konkursie KAMIEŃ 2013.

W piątek wszyscy chętni mogą wziąć udział w warsztatach kamieniarskich. Zajęcia zorganizowane od 13:00 będą dotyczyć prawidłowych i nieprawidłowych sposobów spoinowania kostki i płyt. O godz. 16:00 odbędzie się Gala wręczenia nagród w konkursie Mistrz Piaskowania 2013, który organizowany jest  przez magazyn „Świat Kamienia”.

Ostatni dzień targów upłynie pod znakiem bezpłatnych porad dotyczących wykorzystania kamienia w projektach wnętrzarskich i architektonicznych. Pogotowie projektowe zostanie zorganizowane w sobotę od 10:00 – 16:00.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia Giełdy Minerałów i Kamieni Szlachetnych, obejrzenia wystawy prezentującej działalność Stowarzyszenia Magurycz oraz skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji z zakresu norm kamieniarskich i oznakowania CE dla wyrobów z kamienia naturalnego. Chętni mogą wziąć udział w warsztatach układania mozaiki organizowanych przez Pracownię Rzemiosł Artystycznych Karwat-Mozaika.

Oprac. DŚ

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet